Hititlerden Osmanlı’ya kadar Anadolu medeniyetlerinin tümünden izler taşıyan başkent Ankara’da hava alanına iner inmez o tarihi hissedeceksiniz.

Ankara Araç Kiralama
Ankara Araç Kiralama

Toplantılarınıza yetişecek, uzak ve yakın tarihin etkileyici abidelerini keşfetmeye vakit ayırabileceksiniz. Türkiye’nin başkenti olması nedeniyle TBMM gibi önemli kamu kurumlarının da merkezi olan Ankara’da “ankara car rentals” kusursuz araç kiralama deneyimini yaşayarak rahat ve keyifli bir yolculuk geçireceksiniz. Bakanlıklar, Konsolosluklar ve iş çevrelerine çok yakın olduğundan randevularınıza zamanın da yetişebilir, şehrimizi gezmek için de vakit ayırabilirsiniz.

Güzel ülkemiz Türkiye Cumhuriyeti’nin güzel başkenti Ankara ilinde, siz değerli müşterilerimize olarak her geçen gün olumlu yönde değişerek ve gelişerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Başkent olmasına ve ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip illerinden birisi olmasına istinaden otomobil ihtiyaçlarının da hat safhada olduğu Ankara’da müşteri odaklı hizmet anlayışımız ilk kurulduğumuz günden beri hiç değişmedi.

Sağladığımız hizmetlerinde, otomobil ve benzeri araçların günümüzdeki öneminin farkında olduğumuz kadar, müşterilerimizin çeşitli şekillerde memnuniyeti ve güvencesi için her zaman bir yol haritası olarak kullandığımız ilkelerimizin de öneminin farkındayız.

Bu ilkelerimiz genel olarak müşteri memnuniyeti, müşteri sağlığı, müşteri güvenliği ilkelerimizdir ve tamamı ile müşteri odaklıdır.

Cizgi Car Rental
Cizgi Car Rental

Dünyanın ve ülkemizin en çok tercih edilen ve en iyi hizmet veren sigorta şirketleri ile teminat altına aldığımız poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve araçları kullanan sürücüleri zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçelerine ek olarak, ferdi kaza ve ihtiyari mali mesuliyet sigortası da dâhil olmak üzere toplamda dört farklı geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır. Bahsettiğimiz tüm bu sigortalar müşterileri odaklı hizmet sağlama ilkemize uygun olarak kiralama fiyatlarına dâhildir.

Otomobil kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizden öncelikle ehliyet ve yaş koşullarına uygunluk talep ediyoruz, böylece hem kanunlara uygun hem de müşterimizin ve çevrenin sağlığı ve güvenliğini koruma amaçlı bir önlem alıyoruz.

Hizmet sağlamaya başladığımız ilk günden bu yana, gerek araba kiralama, gerek otomobil kiralama, gerek araç kiralama gibi rent a car hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizi “en iyi” olan ile her zaman memnun etmek amaçlı oldu.

Siz de sağladığımız müşterilerimizin güvenlik, sağlık, bütçe gibi önemli ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik değerlere odaklı hizmetlerimizden faydalanarak ailemize katılabilir, memnun müşteri portföyümüz arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Ankara araç kiralama sizin tüm bu ihtiyaçlarınızı bir çatı altında toplayarak gereken en konforlu hizmeti ve en kaliteli araçlar ile sağlamaktadır.

 

Ankara Rent A Car – Araç Kiralamak İçin Tıklayınız…