Antalya’da araç kiralamak oldukça rahattır. Çizgi Car Rental hızlı ve kolay bir şekilde aracınızı kiralayıp, yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Antalya’ya her yıl yaklaşık olarak 15 milyon yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelen turistlere en iyi hizmeti verebilmek için araçlarımızı sürekli olarak yeni, bakımlı olması gerekiyor. Bundan dolayı araçlarımızı her yıl yenilemekteyiz ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni araçlar almaktayız.

Cizgi Rent A Car
Cizgi Rent A Car

Yurt dışından gelen Gurbetçi diye tabir ettiğimiz müşteri kitlemizde çok fazladır ve bu müşteri grupları genel olarak araç kiralamakta ve tatilleri yada seyahatleri boyunca konforlu bir şekilde istedikleri yere gidebilmektedir.

Hizmet kalitemiz uluslararası standartlarda olup, bu standartların dışında uygulama ile karşılaşılmaz. Şirketimizin temel felsefesi müşterilerimize, en yeni model araçları, en hızlı şekilde, müşterilerimizin aleyhine herhangi bir koşul öne sürmeden araçlarını teslim etmek ve kiralama süresi boyunca 7-24 hizmet sunmaktır.

Geniş araç filomuzun her isteğe yönelik olması ayrıca siz misafirlerimiz için gereken her koşulda yanınızda olmayı araçlarımızdaki güvenlik ve konforun eşsiz bir deneyimi sizinle birlikte olacaktır. Çizgi car rental ile en son model seçkin markalardaki araçlarını uygun fiyatlarla kiralamak için hemen size en yakın şubesini arayabilir veya formu doldurarak e-posta ile gönderebilirsiniz. Bütün araçlar ful kaskolu ve sınırsız kilometre kullanımlı olarak hizmetinize sunulacaktır.

Antalya Car Rentals
Antalya Car Rentals

Sizlere yılın 12 ayında hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyor. Yaz aylarında yoğun olan Antalya, kış aylarında da yerli misafirlerimizin ziyaretleri ile canlı kalan bir ticaret ve turizm şehri. Özellikle kış aylarında 5 yıldızlı otellerin seminer ve fuar organizasyonları düzenlediği, bu sebeple canlı kalan bir şehirdir. Yaz aylarında tatil için Antalya’ya gelen misafirlerimize olduğu gibi , kışın da seminer ve fuarlar için Antalya’yı ziyaret eden misafirlerimize kiralık araç hizmetimiz yılın 12 ayında hız kesmeden sürüyor.

Hem aileniz için hem sizin iş seyahatleriniz için hemde minibüs taksi vb. araçlarda zaman öldürmek yerine ulaşmak istediğiniz yere ulaşmak istediğiniz zamanda ve konforda ulaşmak sizinde hakkınız.

Antalya Rent A Car
Antalya Rent A Car

Fuar ve seminer için, ayrıca iş için Antalya’ya gelen misafirlerimiz ağırlıklı olarak bizlerden bir günlüğüne araba kiralamak istemektedirler. Genellikle rent a car firmaları 3 günden az araba kiralamamaktadırlar. Fakat antalya car rentals bunu fırsatçı bir yaklaşım olarak görmekte ve sizlere sadece bir günlüğüne de araba kiralayabilmektedir. İşi sadece bir gün olan misafirlerimize en az 3 gün araba verebiliyoruz demek ticari ahlaka uymamaktadır. Bu konudaki sıkıntıları fark eden firmamız geçtiğimiz yıl itibariyle sizlere sadece bir gün dahi olsa ihtiyacınız olduğu süre kadar araba kiralama imkanı sunmaktadır. Sabah Antalya’ya gelip işini halledip akşam dönecek olan misafirlerimiz de bu imkandan faydalanabilmektedir. Sizlere sorun yerine çözüm üreten bir rent a car firması olan antalya car rentals bu konuda gelen talepleri değerlendirerek sizlerin talep ettiği doğrultuda hizmet veriyor. İhtiyacınız ne kadar ise kiralık arabanızı bizden o kadarlığına kiralayabiliyorsunuz…

 

 Antalya Rent A Car – Araç Kiralamak İçin Tıklayınız…