Çizgi Rent A Car olarak sağladığımız hizmetlerinde, otomobil ve benzeri araçların günümüzdeki öneminin farkında olduğumuz kadar, müşterilerimizin çeşitli şekillerde memnuniyeti ve güvencesi için her zaman bir yol haritası olarak kullandığımız ilkelerimizin de öneminin farkındayız.

Bu ilkelerimiz genel olarak müşteri memnuniyeti, müşteri sağlığı, müşteri güvenliği ilkelerimizdir ve tamamı ile müşteri odaklıdır.

Dünyanın ve ülkemizin en çok tercih edilen ve en iyi hizmet veren sigorta şirketleri ile teminat altına aldığımız poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve araçları kullanan sürücüleri zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçelerine ek olarak, ferdi kaza ve ihtiyari mali mesuliyet sigortası da dâhil olmak üzere toplamda dört farklı geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır. Bahsettiğimiz tüm bu sigortalar müşterileri odaklı hizmet sağlama ilkemize uygun olarak kiralama fiyatlarına dâhildir.

Hizmet sağlamaya başladığımız ilk günden bu yana, gerek araba kiralama, gerek otomobil kiralama, gerek araç kiralama gibi rent a car hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizi “en iyi” olan ile her zaman memnun etmek amaçlı oldu.

Yıllardan günümüze gelen araç kiralamada bir isim olma yolundaki hedeflerimizde sizi de yanımızda görmek ve size sunduğumuz hizmetten memnun kaldığınızı görmek bizi onurlandıracak ve ilerleyen zamanlar için kalitemizin değişmeden ve artarak devam ettiğini görmek tek arzumuz.

Kaliteli ve konforlu araçlarımızın sizin istediğiniz ve bütçenizi zorlamayacak şekilde sizlerle buluşturmak bizim işimiz.