Hatay Araç Kiralama
Hatay Araç Kiralama

Hatay ülkemizin ekvatora yakın olan en uçtaki ilidir. Önemli bir şehrimiz olan Hatay “Kurtuluş Savaşı” yılları sırasında Suriye’ye bırakılmış olsa da BM kararı ile referandum yapılmış ve Hatay’daki halkın Türkiye’de yaşamayı seçmelerinin üzerine ülkemiz sınırları içerisine dâhil olmuş olan ilginç bir ildir. Hatay’da bulunan sınır kapısı ile orta doğudan Avrupa üzerine giden ticaret tırları ve kamyonları Türkiye üzerinden geçmektedirler. Bunun yanında Hatay turistik bir ilimizdir. Şehirde bulunan özellikle İskenderun ilçesi her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında Suriye’den giriş yapan birçok turistte bu ilimiz vasıtası ile ülkemize giriş yapmaktadırlar.

Hatay (Antakya), ülkemizin en renkli sosyal yapısına sahip şehridir.

Sıfır araç hizmeti ve şoför seçenekleri ile müşterilerin rahat yolculuk yapmasına olanak sağlar. Kredi Kartı, Havale ve Nakit ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan ve sürekli gelişen güvenilir bir araç kiralama firmasıdır.

Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunabilecek rent a car seçiminizde, size yardımcı olacaktır.

En ucuz araç kiralamadan en lüks araç kiralamaya kadar geniş bir yelpazede sunulacak olan kişisel ya da kurumsal ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Hatay Car Rentals
Hatay Car Rentals

Seyahat acentesi, tur operatörü, otomobil kiralama müşterisi ve otomobil kiralama firmaları arasında konuşulan belli, tüm tarafların faydasına olan dinamik, güncel, pratik ve kullanıma kolay bir platform oluşturmaktır. Araç kiralama taleplerini en kısa zaman ve en ekonomik şekilde sonuçlandırabilmek, Taleplerini son dakika fiyatları ile size özel olarak fiyatlandırarak iyi servisin ekonomik fiyatlarla kiralanmasını sağlamak bizim görevimiz.

Genelde İstanbul, İzmir ya da Ankara dışındaki daha küçük şehirlerde araç kiralamak sizin için bir dert olabilir istediğiniz anda istediğiniz aracı bulamayabilirsiniz. Hatay araç kiralama olarak her saat ve her gün size en iyi hizmeti verebilmek için bu tabuları ortadan kaldırıyoruz.

  • Tüm Dünyada ve Tarafımızca Kabul Görmüş Araç Markalarıyla Çalışırız.
  • Maksimum 1 Yaşına Kadar Kullandığımız Bu Araçlar Sayesinde, Genç ve Dinamik Bir Filoyla, Ülke Geneline Yayılmış Kiralama Noktalarımızla ve Sıkı Sıkıya Bağlı Olduğumuz Şirket Kültürümüzle Siz Müşterilerimize Araç Kiralamanın Ayrıcalığını Yaşatırız.

Yaşadığınız şehir ülke hangisi olursa olsun bizim için fark etmez eviniz ya da kendi arabanız konforunda seçkin araçlardan oluşan filomuzda sizin aracınız olabilecek bir araç mutlaka vardır. Hatay da lüks araç keyfini güvenlik ve konforum dayanılmaz çekiciliğini bir arada bulmak elinizde. Tam istediğiniz anda tam istediğiniz yerde istediğiniz vakitte bulunmak sizin en doğal hakkınız araçlarımızdaki gerek navigasyon sistemi gerek geniş bir sigorta kapsamı ile güvenliğiniz en üst seviyede olacaktır. Günümüzde aileniz ile seyahat edecekseniz sizin en yakın dostunuz kiraladığınız araç olacaktır. Ailedeki her bireyin isteklerine uygun ve konforlu bir gezi sizinde hakkınız. En olmadık koşullardan uzak kalmak ve sizinle birlikte olan insanlarında rahat etmesi ama ile lüks ve konforu uzaklarda aramanıza gerek yok.

 

Hatay Rent A Car – Araç Kiralamak İçin Tıklayınız…